Drukarka fiskalna innova

Drukarki fiskalne często mylone są z kasami fiskalnymi, a w prawd są to dwa różne urządzenia o własnych możliwościach. Drukarki finansowe to wyjątkowo rozbudowane kasy fiskalne. W sukcesie kas do prowadzenia sprzedaży potrzebna jest kasa i sprzedawca, zaś kiedy chcemy używać drukarek fiskalnych obowiązkowo być musi komputer oraz specjalne oprogramowanie.

Takie drukarki powszechnie zaczynane są w znaczeniach gdzie bazy efektów są dużo szybkie, rzędu kilkudziesięciu tysięcy. Gwarantują one, oczywiście jak kasy, drukowanie paragonów finansowych oraz zarządzanie sprzedaży. Natomiast są konkretne zalety drukarki fiskalnej, które ukazują przewagę ich nad kasami fiskalnymi. Samą z obecnych właściwości istnieje szansa kontrolowanie stanu magazynowego produktów, jakie jesteśmy w ofercie. Stanowi toż udogodnienie, dzięki jakiemu można zapobiec sytuacji, w której w magazynie zabraknie jakiegoś produktu. Dodatkowo do takich sposobów można zapoznać promocje. Nie właśnie zwykłe obniżki cen, ale możliwość sprzedaży wielu produktów w pakiecie w mniejszej cenie. Bezpośrednio z takich drukarek można zrobić wydruk paragonów, a także fakturę VAT.

Do sprzedaży trafiły także drukarki fiskalne z okazją bycia kopii elektronicznej paragonów. Sprzedawcy mają obowiązek przechowywać paragony przez 5 lat, co w sukcesu kas fiskalnych czy niektórych modeli drukarek fiskalnych zbiera się z przechowywaniem wydrukowanych paragonów przez cały ten sezon. Rozwiązanie łączone w tym przykładu opiera się na dwóch rolkach paragonu, gdzie w okresie drukowania, drukowane są dwa paragony jednocześnie. Wprowadzenie elektronicznej kopii umożliwia dużo wygodniejszą archiwizacje sprzedaży.

novitus lupoNovitus LUPO - kasa fiskalna Polkas Kraków

Większe szans drukarek fiskalnych zbierają się z piękniejszą wartością ich zakupu. Obsługa ich stanowi niezmiernie kręta i chcąca ze powodu na dodatkowe oprogramowanie, obowiązkowy komputer. Wysoko wymienione argumenty mogą stanowić odstraszające dla niewielkich biur lub po prostu nieopłacalne, ale każdy sam podejmuję decyzje co wybiera.