Krajalnica ibili

Krojenie serów przygotowuje się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w składach z serami na siłę daje się mówić zupełnie co innego. Sery w relacji od gatunku, mają inną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba użyć coś dużo energii, ale również sery bardzo podatne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet kiedy stanowi wówczas nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w forma precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom funkcjonującym w składach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne gatunki serów w wysokie plastry dla indywidualnych klientów? Przede wszystkim, muszą używać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt znacznie wysokiej klasy, oddany do krojenia serów wszelkiego rodzaju. Stanowi bardzo wrażliwe ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Świadczy to, że ta krajalnica zna w złym okresie pokroić większą dawkę sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Jest owo znacznie odpowiednie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia sporych sumy serów różnych gatunków w niedalekim okresie, czyli zwłaszcza w biznesach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ pokazuje się, że dużo łatwo dodajemy się wyręczać w pracach, które są konieczne, a jakie wpływają nam sporo kłopotu.

UpSize

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie potrzebujesz z wszelkiego domu sera! To wspaniała oszczędność energii a samego sera, bo ten odkładany w budowy całego bloczku będzie rozkładał się o moc wolniej niż ser pokrojony w niewielkie plasterki w magazynie.