Krajalnica mpm

hear clear proZobacz naszą stronę www

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy również lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Materiały z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno urządzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy osiąga się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.